Shiraztakhfif Free In Googleplay & Bazar
دانلود اپلیکیشن

تخفیف های روزانه شهر شیراز

چگونه می‌توان از تخفیف های شیراز تخفیف به ‌صورت مرتب و روزانه خبردار شد؟

کافی است در قسمت اشتراک سایت، ایمیل خود به همراه نام شهر را وارد کنید تا از طریق سایت برای شما اشتراک ایجاد و تمام پیشنهادات شیراز تخفیف روزانه به ایمیل شما فرستاده شود.

چرا برای هر تخفیف یک حد نصاب وجود دارد؟

این حد نصاب تضمینی از میزان فروش است که ما به کسب‌و‌کارهایی که با ما شراکت می‌کنند، می‌دهیم تا بتوانیم تخفیف مناسبی از آنها بگیریم؛ این همان قدرت خرید گروهی است. به عبارت دیگر، یک کسب‌و‌کار خاص فقط با میزان فروش بالا می‌تواند یک تخفیف خوب ارائه دهد

برای رسیدن به حد نصاب چه باید کرد؟

با توجه به اینکه بهره‌مندی از این تخفیف بصورت گروهی انجام می‌شود، تیم شیراز تخفیف با انجام عملیات بازاریابی و فروش تمامی تلاش خود را برای رسیدن به حد نصاب انجام می‌دهد، ولی شما هم می‌توانید لذت استفاده از این تخفیف را با دوستان، آشنایان و اقوام خود تقسیم کنید و با اطلاع رسانی در این رابطه در رسیدن تعداد خریداران به حد نصاب و بهره‌مندی از فروش فوق‌العاده به ما کمک کنید.

بنابراین ما و شما لذت و شادی این خرید را با همه قسمت خواهیم کرد و همه را از این موضوع منتفع خواهیم کرد.

اگر یک تخفیف به حد نصاب نرسد چه می‌شود؟

چنانچه در شرایط خاصی این اتفاق رخ داد،تخفیف مورد نظر فعال نمی‌شود. در این حالت مبلغ پرداختی توسط شما درحسابتان ذخیره می‌شود و شما می‌توانید از این اعتبار برای خرید تخفیف های دیگر استفاده کنید و یا در صورت نیاز، درخواستی برای انتقال این وجه به حساب بانکی خود برای ما ارسال کنید تا وجه مود نظر به حساب شما بازگردانده شود

یک تخفیف را خریداری کرده‌ام چگونه از آن استفاده کنم؟

کافی است یک پرینت از فایل ارسال شده به پست الکترونیکتان که از طریق حساب شما در سایت شیراز تخفیف هم قابل دسترسی است، بگیرید و یا کدهای اختصاصی خود را در هنگام خرید را به فروشنده ارائه دهید و از تخفیف خود لذت ببرید .

باید چه زمانی برای تحویل حضوری مراجعه کنم؟

از تاریخ ۱۰ اسفند ۹۴ تحویل کالاها فقط توسط ارسال پیک انجام می گیرد.

چگونه باید کوپن خود را مرجوع کنم؟

ابتدا وارد پنل کاربری خود شده در بخش تماس با ما درخواست بازگشت وجه را ارسال کرده.