Shiraztakhfif Free In Googleplay & Bazar
دانلود اپلیکیشن

تخفیف های روزانه شهر شیراز

درباره ما

در شهر ما شیراز کالا٬ خدمات و یا رویدادهایی می باشد که اغلب ازآن ها بی خبرید٬ فرصت گشت وگذار ندارید و یا بدلیل عدم اطمینان از کیفیت و ریسک بالای خرید شان  معمولا از آن ها صرفه نظر می کنید.
 

با توجه به این مشکلات بر آن شدیم که در شیراز٬ اولین سایت خرید گروهی را با عنوان شیراز تخفیف راه اندازی کنیم (آبان سال ۱۳۹۲ ) و با اهرم خرید گروهی و تخفیف بتوانیم تجربه های جدید و یا حتی شگفت انگیزی برای شما بسازیم.

هر روز در شیراز تخفیف پیشنهادهای خرید مختلفی ازانواع کالا گرفته تا خدمات و یا پیشنهادهای شرکت در رویدادهای مختلف با قیمتی استثنایی و تخفیف های ۳۰ تا ۹۰ درصد ارائه می شود و شما می توانید هر آنچه نیاز دارید را در هر زمان و مکانی با اطمینان از ما بخرید.

در این ۲ سال موفق شدیم کالا و خدمات بیش از ۶۰۰ صاحب کسب و کار شیراز (از جمله رستوران ها٬ مراکز آموزشی٬ تفریحی٬زیبایی و ... )  را به ۱۵۰۰۰۰ کاربر معرفی کنیم و بفروشیم. با نفوذ و محبوبیتی که در سطح شهر داریم امیدواریم بتوانیم به جمع بیش تری از کاربران و صاحبان کسب و کار خدمات بدهیم.

نگاه ما به شیراز تخفیف یک کسب و کار طولانی مدت می باشد. به همین جهت کیفیت و اعتبارخود را فدای سود کوتاه مدت و آنی نمی کنیم. سیاست کاری خود را طوری طرح ریزی کردیم که در هر نقشی بتوانید از فعالیت و مشارکت در سایت ما سود کنید؛ چه به عنوان خریدار و چه به عنوان شریک تجاری و صاحب کسب و کار.
 

پیشنهادهای ویژه شیراز تخفیف را در صفحه www.shiraztakhfif.ir جستجو کنید و برنامه موبایل «شیراز تخفیف» را از www.shiraztakhfif.ir/mobile دانلود کنید.


سوالات و یا پیشنهادهای خود را در ساعت های اداری به صورت آنلاین با اپراتورهای ما در میان بگذارید یا با شماره

۰۷۱۳۳۲۳۲۴۵۳۰-۳۱

۰۷۱۳۸۳۰۲۸۴۴

۰۷۱۳۸۳۰۲۸۳۳

۰۷۱۳۸۳۰۷۸۸۳

تماس بگیرید و در ساعت های غیر اداری از طریق ایمیل برای ما ارسال کنید.


اگر تمایل دارید همکار تجاری ما شوید و برای کاربرهای ما پیشنهادهای ویژه ای دارید این فرم را پر کرده و برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.